احتمالا درباره توسعه دهنده‌های خارجی که در یک هفته ثروت میلیون دلاری کسب کرده‌اند را شنیده‌اید یا خوانده‌اید! در ایران وضع چکونه است؟

اجازه دهید با یک مثال به سوال‌بالا پاسخ دهیم: همین الان اپلیکیشن موبوگرام را در گوشی اندرویدی خود اجرا نمایید و به گشت و گذاری در بین اپلیکیشن های پرفروش هفته بپردازید! برای نمونه:


اپلیکیشن موبوگرام ، با قیمت 5000 تومان در بازار عرضه شده است و تا به امروز بیش از 50 هزار فروش داشته است. با یک حساب سرانگشتی می‌توان متوجه شد توسعه دهنده این اپلیکیشن بیش از 250 میلیون تومان درآمد کسب کرده است!

اگر فکر می‌کنید که تولید اپلیکیشن هایی با چنین درآمدی خیلی سخت و زمان بر است سخت در اشتباهید....با سبکی متفاوت از آنچه دیده اید و شنیده اید ، آموزش مجازی را تجربه کنید.


دوره آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید دانش پژوهان توسط مهندس حیدری، یکی از اولین برنامه نویسان اندروید ایران تدریس گردیده که این امکان را به شما می دهد که سرکلاس بروید .

با این آموزش های مجازی در خانه ، می‌توانید برنامه نویسی اندروید را بیاموزید و در این حوزه شروع به کار نمایید.


و حالا شمایی که تا به حال حتی یک خط کد ننوشته‌اید، امروز می‌تواند شروع تغییری بزرگ در زندگیتان باشد. یادگیری زبان برنامه نویسی اندروید ساده‌تر از آنچه تصور می‌کنید است؛

کافی است شیوه یادگیری شما و پشتیبانی آموزش شما اصولی باشد.

مشاوره رایگانبه اشتراک بگذارید